Bahasa :

faq2 | hubungi2 | maklumbalas2 | peta2

A- A A+
Saiz Font :
Header Laman Web LPPKN

faq2 | hubungi2 | maklumbalas2 | peta2



SENARAI AHLI LEMBAGA PENGARAH Keputusan 1 - 10 25

NAMA JAWATAN BAHAGIAN EMEL@lppkn.gov.my TELEFON GAMBAR
YB Dato' Mohd Nizar Bin Haji Zakaria Pengerusi LPPKN
Pejabat Pengerusi
Setiausaha Pejabat: Pn. Rafidah bt Rahmat (rafidah@lppkn.gov.my) 03-26137555 ext 2100
03-26937771 (DL)
YB Dato' Mohd Nizar Bin Haji Zakaria
YBhg. Dato' Junaidah Binti Kamarruddin Ketua Setiausaha Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga dan Masyarakat
Ahli Tetap
junaidah@kpwkm.gov.my Setiausaha Pejabat : Pn. Zuraidah binti Othman zuraidah.othman@kpwkm.gov.my 03-83231033
03-83231003
YBhg. Dato' Junaidah Binti Kamarruddin
YBrs. Abdul Shukur Bin Abdullah Ketua Pengarah LPPKN
Ahli Tetap
shukur@lppkn.gov.my Setiausaha Pejabat: Pn. Nur Farah Binti Fauzi Emel: farah@lppkn.gov.my 03-26137555 ext 2101
03-26937772 (DL)
YBrs. Abdul Shukur Bin Abdullah
YBrs. Puan Anis Rizana Binti Mohd Zainudin@Mohd Zainuddin Timbalan Ketua Setiausaha (Operasi) Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga dan Masyarakat
Ahli Silih Ganti
anis@kpwkm.gov.my Setiausaha Pejabat : Puan Molina bt Samingan Emel: molina@kpwkm.gov.my
03-83231055
YBrs.  Puan Anis Rizana Binti Mohd Zainudin@Mohd Zainuddin
YBrs. Dr. Hishamuddin Bin Mohd Hashim Timbalan Ketua Setiausaha (Strategik) Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga dan Masyarakat
Ahli Silih Ganti
hishamh@kpwkm.gov.my Setiausaha Pejabat : Puan Gohmala Vatoo Malay Emel: mala@kpwkm.gov.my
Tel: 03-8323 1044 Fax: 03
YBrs. Dr. Hishamuddin  Bin Mohd Hashim
YBhg. Datuk Janet K L Chee Setiausaha Tetap, Kementerian Kesihatan dan Kesejahteraan Rakyat Sabah
Ahli Tetap
Janet.chee@sabah.gov.my Setiausaha Pejabat : Rita Labangka Emel: Zita.labangka@sabah.gov.my
08-8253536
YBhg. Datuk Janet K L Chee
Puan Masturah @ Saturah Binti Jamrah Pengarah (Pegawai Tadbir), Jabatan Hal Ehwal Wanita Sabah
Ahli Silih Ganti
Masturah.Jamrah@sabah.gov.my Setiausaha Pejabat : Puan Lisly Azwen Hais 088-236145 Ext 201
088-236145 Ext 202/201
Puan Masturah @ Saturah Binti Jamrah
YBrs. Dr. Saadiah Binti Abdul Samat Kementerian Kebajikan, Wanita Dan Kesejahteraan Komuniti, Kerjaan Negeri Sarawak
Ahli Tetap
saadiahas@sarawak.gov.my Setiausaha Pejabat : Miss Connie Anak Edward Inyok Emel: conniee@sarawak.gov.my
082-311154
YBrs. Dr. Saadiah  Binti Abdul Samat
YBrs. Dr. Yasmeen Binti Yasim Setiausaha Bahagian Perancangan Strategik, Kementerian Komunikasi Dan Multimedia Malaysia
Ahli Tetap
yasmeen@kkmm.gov.my Setiausaha Pejabat : Puan Sa’adiah Binti Mohd Ali Emel: saadiah@kkmm.gov.my
03-8911 5483
YBrs. Dr. Yasmeen Binti  Yasim
Puan Noriah Binti Ahmad Pengarah Jabatan Wanita Dan Keluarga Sarawak
Ahli Silih Ganti
noriaha@sarawak.gov.my Setiausa Pejabat : Cik Cynthia Anak Jantau 082-446980/446178 cynthiaj@sarawak.gov.my
082-446980
Puan Noriah Binti Ahmad