Bahasa :

faq2 | hubungi2 | maklumbalas2 | peta2

A- A A+
Saiz Font :
Header Laman Web LPPKN

faq2 | hubungi2 | maklumbalas2 | peta2



SENARAI AHLI LEMBAGA PENGARAH Keputusan 11 - 20 20

NAMA JAWATAN BAHAGIAN EMEL@lppkn.gov.my TELEFON GAMBAR
YBrs. Dr. Mohd Ghani Bin Mohd Yusof Timbalan Ketua Pengarah, Bahagian Pembangunan Belia, Jabatan Belia dan Sukan Negara
Ahli Silih Ganti
ghani@kbs.gov.my Setiausaha Pejabat : Pn. Ainda Osman Emel: ainda@kbs.gov.my
03-88713212
YBrs. Dr. Mohd Ghani  Bin Mohd Yusof
Puan Noriah Binti Ahmad Pengarah Jabatan Wanita Dan Keluarga Sarawak
Ahli Silih Ganti
noriaha@sarawak.gov.my Setiausa Pejabat : Cik Cynthia Anak Jantau 082-446980/446178 cynthiaj@sarawak.gov.my
082-446980
Puan Noriah Binti Ahmad
YBrs. Dr. Suhana binti Md. Saleh Pengarah Bahagian Perancangan Strategik dan Kerjasama Antarabangsa Kementerian Hal Ehwal Ekonomi
Ahli Silih Ganti
suhana.mdsaleh@mea.gov.my Setiausaha Pejabat: Pn. Rahimah Haji Jaafar 03-8872 3214 rahemah.jaafar@mea.gov.my
YBrs. Dr. Suhana binti  Md. Saleh
YBhg. Dato’ Selamat Bin Paigo Pengarah Bahagian Keluarga, Sosial dan Komuniti Jabatan Kemajuan Islam Malaysia (JAKIM)
Ahli Silih Ganti
selamatpaigo@islam.gov.my Setiausaha : Pn. Maizatul Akhmar binti Ibrahim 03-88707000 samb 7505
YBhg. Dato’ Selamat  Bin Paigo
Puan Maizatusima Binti Judi Timbalan Setiausaha Bahagian Perancangan Strategik, Kementerian Komunikasi Dan Multimedia Malaysia
Ahli Silih Ganti
maizatusima@kkmm.gov.my
Puan Maizatusima Binti  Judi
YBhg. Prof. Dr. Tey Nai Peng Fakulti Ekonomi dan Pentadbiran, Universiti Malaya, Jalan Lembah Pantai, 59200 Kuala Lumpur
Wakil Orang Awam/ Pertubuhan Bukan Kerajaan (NGO)
teynp@um.edu.my
03 - 7967 3600 / 3740
YBhg. Prof. Dr. Tey Nai Peng
YBhg. Prof. Dr. Suresh Kumar p. Govind Jabatan Parasitologi Fakulti Perubatan Unversiti Malaya / Presiden Majlis Pusat Sathya Sai Baba Malaysia
Wakil Orang Awam/ Pertubuhan Bukan Kerajaan (NGO)
suresh@um.edu
03-79674743/ (F) 03-79674
YBhg. Prof. Dr. Suresh Kumar p.  Govind
YBhg. Datuk Dr. Zulkifli bin Ismail KPJ Selangor Specialist Hospital
Wakil Orang Awam/ Pertubuhan Bukan Kerajaan (NGO)
dr.zul.ismail@gmail.com
03-55431111
YBhg. Datuk Dr. Zulkifli  bin Ismail
YBrs. Dr. Hafidzah Binti Mustakim Pengarah Klinik Perdana Cawangan Islah Kota Bharu Kelantan
Wakil Orang Awam/ Pertubuhan Bukan Kerajaan (NGO)
drhafidzahmustakim@gmail.com Setiausaha Pejabat : Wan Rasna Binti Wan Rashid 09-7438727
09-7438727
YBrs. Dr. Hafidzah  Binti Mustakim
YBhg. Prof. Madya Dr. Nur Izura Binti Udzir Pusat Kokurikulum dan Pembangunan Pelajar Universiti Putra Malaysia / Pengerusi SALWA Malaysia
Wakil Orang Awam/ Pertubuhan Bukan Kerajaan (NGO)
izura@upm.edu.my Setiausaha Pejabat : Puan Noor Ain Binti Mustaza 03-89468558
03-89471708 / 1747
YBhg. Prof. Madya Dr. Nur Izura  Binti Udzir