Bahasa :
A- A A+
Saiz Font :


SENARAI AHLI LEMBAGA PENGARAH Keputusan 1 - 10 26

NAMA JAWATAN BAHAGIAN EMEL@lppkn.gov.my TELEFON GAMBAR
Y.Bhg. Dato' Hajah Mariam Mas Bt Yacob (D.P.S.K., D.I.M.P., J.S.M., A.M.N) Pengerusi LPPKN, Tingkat 21, Bangunan LPPKN, No.12B, Jalan Raja Laut, 50712 Kuala Lumpur.
Lembaga Pengarah LPPKN
Setiausaha Pejabat :Cik Juliana Binti Hamid Emel: juliana@lppkn.gov.my
03-26937771
Y.Bhg. Dato' Hajah Mariam Mas Bt Yacob (D.P.S.K., D.I.M.P., J.S.M., A.M.N)
YBhg. Datuk Dr. Rose Lena bt Lazemi Ketua Setiausaha KPWKM, Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga dan Masyarakat, Aras 36, No.55, Persiaran Perdana, Presint 4, 62100 Putrajaya.
Lembaga Pengarah LPPKN
 
03-8323 1001
YBhg. Datuk Dr.  Rose Lena bt Lazemi
ABDUL SHUKUR BIN ABDULLAH Ketua Pengarah LPPKN Tingkat 21, Bangunan LPPKN, No.12B, Jalan Raja Laut, Peti
Lembaga Pengarah LPPKN
Setiausaha Pejabat: Pn. Rafidah Binti Rahmat Emel: rafidah@lppkn.gov.my
03-26937772 (DL)
ABDUL SHUKUR BIN ABDULLAH
YBrs. Encik Azman Mohd Yusof Timbalan Ketua Setiausaha (Strategik) Kementerian Pembangunan Wanita Dan Masyarakat
Wakil KPWKM
Setiausaha Pejabat : Puan GohMala Vatoo Malay Emel: mala@kpwkm.gov.my
03-8323 1000
YBrs. Encik Azman  Mohd Yusof
YBrs. Dr. Waitchalla a/p R.R.V Suppiah Timbalan Ketua Setiausaha (Operasi) Kementerian Pembangunan Wanita Dan Masyarakat
Wakil KPWKM
Setiausaha Pejabat : Cik Nurul Amira Binti Mohamad Emel: amira@kpwkm.gov.my
03-8323 1055
YBrs. Dr. Waitchalla  a/p R.R.V Suppiah
YBrs. Dr. Saadiah Binti Abdul Samat Kementerian Kebajikan, Wanita Dan Kesejahteraan Komuniti, Kerjaan Negeri Sarawak
Wakil Kerajaan
Setiausaha Pejabat : Ma Tai Emel : matai@sarawak.gov.my
082-311154
YBrs. Dr. Saadiah  Binti Abdul Samat
YBhg. Dato’ Saiful Anuar Bin Lebai Hussen Timbalan Ketua Pengarah (Dasar), Jabatan Perdana Menteri
Wakil Kerajaan
Setiausaha Pejabat : Sarimah Amran Emel: sarimah.amran@epu.gov.my
03-8872 5377
YBhg. Dato’ Saiful Anuar  Bin Lebai Hussen
YBhg. Datuk Asnimar Binti Hj. Sukardi (A.D.K., A.S.D.K., P.G.D.K) Timbalan Setiausaha Kerajaan Negeri Sabah (Pentadbiran), Pejabat Timbalan Setiausaha Kerajaan Negeri Sabah (Pentadbiran), Jabatan Ketua Menteri
Wakil Kerajaan
Setiausaha Pejabat : Pn. Fauziah Sukuk Emel: fauziah.sukuk@sabah.gov.my
088-420515
YBhg. Datuk Asnimar Binti Hj. Sukardi (A.D.K., A.S.D.K., P.G.D.K)
YBhg. Datuk Hajjah Hatipah Binti Ibrahim Ketua Pengarah, Jabatan Belia dan Sukan Negara, Kementerian Belia dan Sukan Malaysia
Wakil Kerajaan
Setiausaha Pejabat : Pn. Amirah Binti Sallehhuddin Emel: amirah@kbs.gov.my
03-88713212
YBhg. Datuk Hajjah Hatipah  Binti Ibrahim
YBrs. Dr. Yasmeen Binti Yasim Setiausaha Bahagian Perancangan Strategik, Kementerian Komunikasi Dan Multimedia Malaysia
Wakil Kerajaan
Setiausaha Pejabat : Puan Sa’adiah Binti Mohd Ali Emel: saadiah@kkmm.gov.my
03-8911 5483
YBrs. Dr. Yasmeen Binti  Yasim