Bahasa :
A- A A+
Saiz Font :


SENARAI AHLI LEMBAGA PENGARAH Keputusan 1 - 10 20

NAMA JAWATAN BAHAGIAN EMEL@lppkn.gov.my TELEFON GAMBAR
YBhg. Dato' Dr. Narimah Awin Pengerusi LPPKN, Tingkat 21, Bangunan LPPKN, No.12B, Jalan Raja Laut, 50712 Kuala Lumpur.
Lembaga Pengarah LPPKN
narimah@lppkn.gov.my Setiausaha Pejabat :Rafidah Binti Rahmat Emel: rafidah@lppkn.gov.my 03-26137555 ext 2100
03-26937771 (DL)
YBhg. Dato'  Dr. Narimah Awin
YBrs. Abdul Shukur Bin Abdullah Ketua Pengarah LPPKN Tingkat 21, Bangunan LPPKN, No.12B, Jalan Raja Laut, Peti
Lembaga Pengarah LPPKN
shukur@lppkn.gov.my Setiausaha Pejabat: Pn. Nur Farah Binti Fauzi Emel: farah@lppkn.gov.my 03-26137555 ext 2101
03-26937772 (DL)
YBrs. Abdul Shukur Bin Abdullah
YBrs. Puan Anis Rizana bt Mohd Zainudin Timbalan Ketua Setiausaha (Operasi) Kementerian Pembangunan Wanita Dan Masyarakat
Wakil KPWKM
anis@kpwkm.gov.my Setiausaha Pejabat : Puan Molina bt Samingan Emel: molina@kpwkm.gov.my
03-83231055
YBrs.  Puan Anis Rizana bt Mohd Zainudin
YBrs. Dr. Hishamuddin Bin Mohd Hashim Timbalan Ketua Setiausaha (Strategik) Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga dan Masyarakat
Wakil KPWKM
hishamh@kpwkm.gov.my Setiausaha Pejabat : Puan Gohmala Vatoo Malay Emel: mala@kpwkm.gov.my
Tel: 03-8323 1044 Fax: 03
YBrs. Dr. Hishamuddin  Bin Mohd Hashim
YBrs. Dr. Saadiah Binti Abdul Samat Kementerian Kebajikan, Wanita Dan Kesejahteraan Komuniti, Kerjaan Negeri Sarawak
Wakil Kerajaan
saadiahas@sarawak.gov.my Setiausaha Pejabat : Miss Connie Anak Edward Inyok Emel: conniee@sarawak.gov.my
082-311154
YBrs. Dr. Saadiah  Binti Abdul Samat
YBrs. Dr. Yasmeen Binti Yasim Setiausaha Bahagian Perancangan Strategik, Kementerian Komunikasi Dan Multimedia Malaysia
Wakil Kerajaan
yasmeen@kkmm.gov.my Setiausaha Pejabat : Puan Sa’adiah Binti Mohd Ali Emel: saadiah@kkmm.gov.my
03-8911 5483
YBrs. Dr. Yasmeen Binti  Yasim
YBhg. Datuk Hajjah Hatipah Binti Ibrahim Ketua Pengarah, Jabatan Belia dan Sukan Negara, Kementerian Belia dan Sukan Malaysia
Wakil Kerajaan
hatipah@kbs.gov.my Setiausaha Pejabat : Pn. Amirah Binti Sallehhuddin Emel: amirah@kbs.gov.my
03-88713212
YBhg. Datuk Hajjah Hatipah  Binti Ibrahim
Puan Zizi binti Alias Ketua Penolong Setiausaha Kanan, Bahagian Pengurusan Strategik Badan Berkanun, Kementerian Kewangan Malaysia
Wakil Kerajaan
zizi.alias@treasury.gov.my
03-88824751
Puan Zizi  binti Alias
YBrs. Dr. Hajah Faridah Binti Abu Bakar Timbalan Pengarah, Bahagian Pembangunan Kesihatan Keluarga, Kementerian Kesihatan Malaysia
Ahli Silih Ganti
drfabs@moh.gov.my Setiausaha Pejabat : Pn. Syafini binti Mukhtar 03-88834011 syafini.mukhtar@Moh.gov.my
03-88834085
YBrs. Dr. Hajah Faridah  Binti Abu Bakar
YBhg. Dato’ Haji Paimuzi Bin Yahya Timbalan Ketua Pengarah (Operasi) JUSA B Jabatan Kemajuan Islam Malaysia (JAKIM)
Ahli Tetap
paimuzi@islam.gov.my Setiausaha Pejabat : Pn. Rosliawati binti Ibrahim 03-88707000 samb 7013 E-mel: ros@islam.gov.my
YBhg. Dato’ Haji Paimuzi  Bin Yahya